Miks uuendada valvekaamera süsteemi 

Viimase viie aastaga on valvekaamerad teinud suure tehnoloogilise hüppe. Paljud, kellel on valvekaamera suur osa turvalisusest, uuendavad kaameraid umbes iga viie aasta järel, et saada osa parimast, mis hetkel pakkuda.

Pildi kvaliteet

Kõige olulisem areng on kindlasti toimunud pildi kvaliteedis. Kaamera sensorid lähevad järjest paremaks ja pildid selgemaks. Kas kujutad ette, et kasutaksid veel viis aastat vana mobiiltelefoni, et oma perest pilti teha ja sündmusi jäädvustada? Sama on ka valvekaameraga. Milleks anda järgi turvalisuse arvelt? Oluline erinevus päevasel ja öisel pildikvaliteedil. Ezviz pakub oma valikus ka kaameraid värvilise ööreziimiga. Samuti on suurenenud salvestatavate videote kaadrisagedus.

Efektiivsem mälukasutus

Pildi ja video kvaliteet on tõusnud, kaadrisagedus tõusnud, oeh… kuhu see materjal küll salvestada? Pole probleemi, tänapäevased kaamerad oskavad uusi koodekseid kasutades salvestada andmeid kompaktsemalt kui kungi varem, et säästa andmekandja ruumi kui ka vähendada interneti mahtusid.

Tehisintelligents

Kaamera sensor ei ole ainuke, mis on arenenud ja pildi kvaliteeti mõjutab. Oluliselt on suurenenud ka kaamerate protsessorite ja tarkvara võimekus. Keskklassi kaamerad on varustatud tehisintelligentsete funktsioonidega, mis võimaldavad näiteks värvilist ööreziimi ja vähendavad näiteks oluliselt valehäirete hulka tuvastades inimesi ja sõidukeid. See võimaldab jällegi salvestuse ja andmeedastuse pealt kokku hoida ning võimaldab täpsemalt olulist materjali tagantjärele leida ja vaadata.

Pilveteenused ja kasutajaliides

Taevas on muutunud pilviseks! Pilveteenused pole kunagi olnud nii kättesaadavad. Kui seni on klassikalised kaamera süsteemid salvestamiseks vajanud eraldi salvestajat, kas NVR või DVR tüüpi ning olnud piiratud vastava seadme võimekusega, ehk mitu kaamerat on võimalik salvesti külge ühendada ja salvestaja mälumahuga, siis nüüd on ülilihtsaks läinud kogu info salvestamine pilve. Lisaks pilvele võimaldavad Ezvizi kaamerad salvestada ka mälukaardile.

Pilveteenuse eelised on kindlasti veel andmete kättesaadavus erinevatest seadmetest, lihtne vaatamine ja jagamine, andmete turvaline hoiustamine.

Ezvizi mobiilirakenduse ja pilveteenuse kasutajaliides on väga võimekas ja lihtsasti seadistatav. Tavalise turvakaamerasüsteemi ülesseadistamiseks läks vaja väljaõppinud inimest, kuid nüüd on võimalik teha ennem keerulised tundunud seadistused paari nupuvajutusega. Rakendus ja pilveteenus võimaldavad tavakasutajal hallata ja seadistada lihtsasti kõiki oma kaameraid.

Paindlikkus

Väga lihtne on Ezvizi kaamerasüsteeme uuendada, ning vajadusel suurendada. Süsteemid ei ole piiratud salvestaja võimekusega ning on võimalik kombineerida erinevaid kaameratüüpe, näiteks on kuskil vaja kindlasti värvilist ööreziimi, teises kohas aga kindlasti liigutatavat kuppelkaamerat, kaameraid erineva vaatenurgaga.

Värviline öövaatlus

Värviline ööreziim

Pildil võrreldud ühte vanemat valvekaamerat ja EZVIZ C3X Kaamerat, värvilise ööreziimiga.