Kas seest jääb kripeldama kui kodust, maakodust või suvilast lahkud? Kas tahaksid teada, mis toimub sinu valdustes kui sind pole, tahad teada, mis või kes luusivad sinu hoovis, kui kedagi kodus pole? Oled õiges kohas, sellele igivanale murele on lahendus.

Maadlesin ise ka selliste küsimustega ja kuna töötasin parajasti siis elektroonika ja kaameratega tegelevas ettevõttes, siis hakkasin asja uurima ja sellest sai minu tõsine huvi. Olles valdkonnas juba alates 2012, siis tahtsin pakkuda oma kogemust ja teadmisi ka teistele.

 
 
 

Meil on kogemused erinevate brändidega ja otsustasime koostööd tegema hakata ennast tõestanud EZVIZ-i ja Willfine- ga. Meil on valikus head rajakaamerad ja võimekad valvekaamerad, et tagada paindlikkus ja saaksid sellise tulemuse nagu sinul vaja. Kui sul on ettekujutus sellest, mida tahad kaameratega saavutada, siis oleme siin, et aidata sul seda teha. Meilt leiad paindliku kliendikeskse suhtumise, oleme abiks valimisel, vajadusel ka paigaldamisel ning kindlasti sinu jaoks olemas ka pärast ostu.