Kaamera seadistamine

Siin lehel leiad kasulikku informatsiooni kaamerate, kaamerate seadistamise kohta, kuidas teha elu lihtsamaks kasutades mobiiliappe.

Willfine kaamerate seadistamine on tehtud väga lihtsaks. Seadistusi saab muuta kaameral olevate nuppudega ja LCD-ga. Seadistamisega saavad hakkama ka inimesed, kes esimest korda rajakaameraid kasutavad. Kaameraga on kaasas põhjalik eestikeelne kasutusjuhend, mis võimaldab kasutajal mugavamat kasutamist. Mobiilsidega kaameraid on võimalik seadistada ka läbi APP-i või sõnumikäsklustega. Soovi korral saame seadistada kaamera nii, et saadab pildi Ostja poolt soovitud e-maili aadressile.

Rajakaamera kui Turvakaamera

Paljud mõtlevad rajakaamerast kui miskist, mis on ainult kasulik jahimeetele. Palju vähem mõeldakse sellele, et rajakaamerad on väga hea ja soodsam alternatiiv kasutamiseks ka kodu turvamiseks.
Rajakaamerad töötavad sarnasel põhimõttel nagu turvakaamerad. Willfine kaamerad on enamus varustatud NoGlow infrapuna LED-idega, mis jäävad inimese silmale märkamatuks. Tavalised infrapuna LED-id kumavad pimedas punakat ja kaamera paistab kaugele ära. Meie pakutavad kaamerad on võimelised salvestama ühe päästikule vajutusega kuni 60 sekundilist videot.
Turvamiseks on hea kasutada mobiilsidega kaameraid. Nende eelis on see, et kui mingi liikumine toimub, siis on võimalik saada sellest pilt või info oma mobiilile või arutisse, kas e-maili või sõnumina. Soovitan e-maili võimalust rohkem, sest see ei “söö kõneaega“. Teine eelis, mis mobiilsidega kaameral teistega võrreldes on see, et kui pahalane ongi kuhugile sisse murdnud ja avastabki kaamera, siis pilt temast on sul juba mobiilis enne, kui tema saab aru, millega üldse tegu on.

Vaata kaameraid lähemalt.

4g ja 3g rajakaamera metsas

Teeb elu lihtsamaks

Willfine kaameratele on olemas mobiili App, mis võimaldab hallata kaamera seadistusi mobiiliga ja saata ka käsklusi kaamera seadistuse muutmiseks ja näiteks ka käsu peale pildistada.
Piltidelt näeb ära palju kasulikku infot – näiteks aku taseme, välise temperatuuri, kuupäeva, kellaaja ja ka kuufaasi.

Willfine kaamerate haldus app:
IOS- TrailCamera

Android- TrailCamera

E-mailile või sõnumina saadetud pilte võib olla raske hallata, eriti kui pilte tuleb kümneid või sadu päevas erinevatelt kaameratelt. Õnneks on Appid ka piltide haldamiseks. Soovitan luua piltide vastuvõtmiseks uue e-maili, et oleks parem hallata ja ei seguneks igapäevaste e-mailidega.

Piltide haldus app:
IOS- Snyper Hunting by Blue Ridge Labs

Android-Hunting Camera Console